| anonim_4396 a întrebat:

Am un semn din nastere se afla pe burta, langa buric si este in forma de iepure ...stiti din ce cauza ar fi putut sa-mi apara?

3 răspunsuri:
| purpleice a răspuns:

Nu stiu sigur si eu am un semn in forma de triunghi pe fata(sau de capsuna) si se vede destul de nasol asa ca nu-ti mai face griji si eu am auzit acelasi lucru ca jojorolling on the floor da nu stiu daca e adevaratlaughing

| Effy12 a răspuns:

Eu am avut un fel de vanataie la nastere dar a trecut din cate am inteles de la ai mei a fost din cauza doctorului.

| jojo_3822 a răspuns:

Nu stiu daca e adevarat dar am auzit ca daca o femeie ia un lucru de la cineva in timp ce este insarcinata si apoi se atinge, copilul se va naste cu un semn in locul in care s-a atins mama si va avea forma acelui obiect...si eu am un semn de nastere in forma unui bob de grau laughing