| anonim_4396 a întrebat:

Am un webcam de la firma,, Trust".
Am urmat toate instructiunile pe care le-am gasit in manualul de utilizare si pe care mi le-au spus in magazin, doar ca atunci cand dau click sa vad imaginea(deci cand vreau sa-mi fac o poza) imi apare cu totul alba imaginea.
Pe messenger functioneaza, dar cand vreau sa filmez, ingregistrez sau pozez, nu.
Ce sa fac?
Dau fundita garantat.
C

Răspuns Câştigător
| justina_6142 a răspuns:

Cand imi fac poze pe web cam dau clik pe camera din desktop si imi apare... poate ca nu merge din cauza luminii. Eu am un fel de buton cu care reglez imaginea.Mult noroc.