| gabigabiblue a întrebat:

Am visat ca am condus-o pe fata care o plac spre casa. pana spre casa am ferit-o din fata unui tir care venea spre ea apoi am ajuns la ea acasa. tatal ei statea pe mansarda casei si vorbea la telefon. cand am intrat in curte la ea si l-am vazut pe tatal ei (eu o tineam de brau ) i-am spus sa-mi dea drumul la mana ca ne vede tatal ei... ea mi-a dat drumul si s-a dus in partea laterala a casei dupa care m-a chemat si pe mine. in partea aceasta a casei mama ei a iesit la geam si mi-a spus ca de ce am venit asa de repede? Va rog sa-mi spune-ti ce inseamna acest vis. raspundeti doar daca stiti!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu trebuie sa-ti spunem noi, ci sa-ti spui tu singur ce inseamna visul.
Visurile, sunt metodele subconstientului de a-ti reprezenta intr-un anume fel, dorintele si fricile tale, in legatura cu anumite lucruri.
Visul asta, cel mai probabil, inseamna ca iti doresti sa fi impreuna cu fata pe care o placi, dar esti speriata de parintii ei dintr-un anume motiv.

| gabigabiblue explică (pentru MenInShadow):

Multumesc pentru raspuns

1 răspuns: