| xRaduC a întrebat:

Am visat ca am mancat un hamburger (voiam sa mananc azi, dar nu am reusit sa imi cumpar) care continea multa carne si sos bun si paine asa de pufoasa si delicioasa dar era frigiderul gol si pana la urma l-am mancat si era si o tipa care se uita la mine cum il mananc dar nu imi spunea nimic.
Are cineva vreo interpretare cam ce ar trebui sa insemne cand mananc hamburger-ul si se uita o femeie la mine cum il mananc, desi tace?
Prefer seriozitate!

Răspuns Câştigător
| Valikalari_Darius_2001 a răspuns:

Femeia e geloasa si vrea sa iti fure hamburgerul dar nu poate deoarece are probleme la trunchiul cerebral si e paralizata. Ai visat hamburger deoarece vrei sa mananci acum hamburger si iti este foame.
App ai niste vise foarte interesante. Eu in general visez ca sunt un iepure attack on titan wtf

| xRaduC explică (pentru Valikalari_Darius_2001):

Uneori am vise mai bune, alteori mai rele. Am visat si spanzurati (marionete de marime naturala) si voci care radeau de mine din ce in ce mai tare, alte dat am visat ca urcam munti cu succes, pesiaje de primavara relaxante si o alta data (recent) am visat un sarut chiar. big grin

4 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Visele nu se adeveresc si nu au vreo însemnătate.

| xRaduC explică (pentru BlackRose03):

Nu de fiecare data, dar sunt create pe baza subconstientului in functie de actiunile si deciziile pe care le luam de zi cu zi. Maine vreau sa imi iau un hamburger, cum nu se va adeveri asta? laughing

| miolina a răspuns:

Ai impartit hamburgerul cu tipa? Jumi-juma.