| Kido0 a întrebat:

Are sora mea un baiat in clasa foarte dragut.si sunt si colegi de banca.nu stie ca sa faca ca ea e rusinoasa.ps : au 10 ani amandoi

4 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

La 10 ani probabil este clasa a 2-a sau a 3-a si cred ca altele sunt prioritatile, matematica, romana etc.E timp si pentru "baieti draguti"...toate la timpul lor; acum e timpul sa invete.Succes!

| EvellineDub a răspuns:

La varsta asta,ar trebui sa ii stea capul la carte,nu la baieti, de baieti are timp, toate la timpul lor:* Explica-i si ei asta!

| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

Ce intrebari de toata jena puneti... ce dracu sa faca la 10 ani?

Răspuns utilizator avertizat