| Jeremy1 a întrebat:

As vrea si eu sa lucrez in vacanta asta la un job part time, sau poate chiar si full time, daca e tentant. Sunt baiat si am 17 ani, cam unde as putea sa ma uit dupa posturi si cam dupa ce sa ma uit?

2 răspunsuri:
| CrazyRat a răspuns:

Cauta ceva in ospatar sau ceva in genul asta. Ia un ziar cauta suna si intereseaza-te ca ii sezonul in care se ia sezonieri inca. happy

| ZaPharaon a răspuns:

Daca locuiesti in Constanta este mai usor de gaist. Du-te la un restaurant, bar, terasa si intreaba acolo. Daca nu locuiesti in Constanta du-te tot la un restaurant, terasa, bar dar undeva unde se duce mai multa lume, pentru ca uneori mai au nevoie de angajati. Multa bafta!