| Sergiu_1459 a întrebat:

Ati avut parte de batai? Ma refer la bataile intre prieteni sau ceva de genu happy daca da, povestiti!

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mdea...am avutlaughing
1)am avut o fata in scoala care pe fiecare saptamana se batea cu alta, de fiecare data cu alta fta. odata cand se batea cu una pe coridor, iar noi ne adunasem la specatcol, s-a bagat profa de engleza intre ele, au batut-o si pe aia.si mai multe faze cu tipa asta, spaima scoliilaughing
2)pe strada, mai vad nebuni de se bat seara, sparg sticle, odata era sange pe strada.
3)eu... m-am batut cu o fata de ii mergeau fulgiistraight face
stiu ca nu e frumos sa se bata doua fete dar ajunsesem intr-un moment in care nu ne mai suportam si a trebuit sa ne tavalim un pic pe jos. eram in clasa in pauza. a venit nebuna si se lua de mine, m-a impins si am sarit ca arsa. am ciufuit-o, am prins-o de par, am dat-o un pic cu capul de tabla, cateva palme si apoi era pe jos...blushing

| RoxAnana a răspuns:

Da eram acum cateva luni la sc...si stau in banca cu prietena mea cea mai buna si la un moment dat am inceput sa ne certam si si-a bagat mana in parul meu eu in al ei si in sf cand a venit profa in clasa se intreba de unde e parul acelalaughing apoi in pauza a inceput sa ma ia in brate si cica hai sa dansam si m-am impiedicat de picioarele ei si am cazut joc si practic vreo 2-3 min eram inconstienta si ea nu mai a stiut ce sa imi faca.in fn eu m-am trezit cu o durere imensa de cap ea s-a dus sa imi ia un agocalmin si in fn si-a cerut iertare si drept multumire i-am dat o palma apoi un puplaughing)

| OanaG a răspuns:

Am avut ocazia sa ma paruiesc cu una, dar paruiala d`aia ca-n filme parca eram nebune, ne-am dat cateva palme si dupa...ne-am impacat de parca nimic nu s-ar fi intamplat.

| nobody_9468 a răspuns:

Da, acum 2 zile eram nervoasa, suparata, ideea e ca nu ma simteam bine si aveam multa energie.Eram cu cativa prieteni pe la bloc, m-am rugat de 2 priteni{baieti} sa se bata cu mine, au ezitat jumatate de ora pana a vazut ca nu-i las in pace pana nu fac ce vreau eu.Cand m-a luat unu si m-a invartit, mi-a sucit is mana, apoi a venit intr-o scara de bloc si a vrut sa ma bage in perete si m-a dat cu capul de cutia postalalaughing. Asta e pe scurt.
Acum un an m-am luat de una din scoala, dupa ore m-am dus dupa ea si i-am dat vreo doua sa ma tina minte toata viata, am luat-o si la paruiala, iar acum suntem amice:ne salutam, mai stam la o barfahee hee.

Bafta.

| Simona a răspuns:

Buna intrebarea ta...pai ce sa zic cand eram mica ma bateam cu o fata pe nume Raluca, dar acum ne intelegem si suntem prietene foarte bune chiar daca era sta in Italia

| crrinnaaa a răspuns:

Da si inca ce.laughing
ce mai recenta a fost vara asta

m-am batut cu un baiat in fine in gluma si in joaca. dar apoi a inceput serios eu cu el si dai eu cu punii eu cu picioarele si invers pana cand a venit un prieten dea lu varmiu care ma apara ina astfel de cazuri. si a inceput sa se ia de el. ca ma invinetit toata.

iar acum culmea suntem iubitilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Cand eram mai mica ma bateam cu o fata care acum este cea mai buna prietena a mealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi in cartieru colegei mele aia se bat mai mereuoh go on.
Bate, rangi, pumni, cutite ...tot ce vreioh go on.
Logic ca ajunge si poitia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum o luna i-am spart la unu paharu de whisky nu stiu cum ca eram beat, in fine, dupa ce a tipat la mine vreo 20min, m-a injurat de mama, a zis ca ma omoara si a avut o tentativa sa ma loveasca, dar m-am ferit, i-am bagat un pumn in barba de l-am bagat intr-un perete si nu s-a mai ridicat. Treaba e ca a venit fracsu si am fost nevoit sa fug, sa nu ies eu batut. Amuzant a fost modul in care ala tzipa la mine, mi s-a demonstrat a nu-s cata oara ca astia care urla si zbiara la tine ca te omoara, te taie si te bat de nu mai stii de tine, doar gura e de ei. Bataia a fost funny pentru ca eram beat mort, abia ma tineam pe picioare si nu-s cum l-am nimerit pe ala de l-am lasat inconstient.