| AlexandraStefan12 a întrebat:

Ati trecut vreodata prin intamplari stranii, de groaza? Sunt pasionata de povesti de genul asta si as vrea sa aflu si altele.

Răspuns Câştigător
| CatalinaKaty a răspuns:

Crede-ma nebuna dar. Am deschis usa si o umbra neagra a iesit fugind ( de pe hol ), i-am auzit pasii repezi. am iesit afara ( de pe hol ) si nu mai era nimic + odata eram in fata casei si am auzit o voce dupa casa ( mai eram cu o prietena) si ea a auzit, eu m-am dus repede in casa, ea a fugit afara din curte. pe drum. Apoi m-am uitat pe geam si nimic. Am controlat si dupa casa si chiar nimic! straight face

4 răspunsuri:
| CatalinaKaty a răspuns:

Din pacate, da. Am avut cam multe experiente de genu' straight face

| AlexandraStefan12 explică (pentru CatalinaKaty):

Ai putea sa-mi povestesti una dintre ele?

| AlexandraStefan12 explică (pentru CatalinaKaty):

Nu te cred nebuna.si eu am trecut prin experiente ciudate si stiu cum e!

| CatalinaKaty a răspuns (pentru AlexandraStefan12):

Cineva care ma intelege >big grin

| CatalinaKaty a răspuns (pentru AlexandraStefan12):

Crede-ma nebuna dar. Am deschis usa si o umbra neagra a iesit fugind ( de pe hol ), i-am auzit pasii repezi. am iesit afara ( de pe hol ) si nu mai era nimic + odata eram in fata casei si am auzit o voce dupa casa ( mai eram cu o prietena) si ea a auzit, eu m-am dus repede in casa, ea a fugit afara din curte. pe drum. Apoi m-am uitat pe geam si nimic. Am controlat si dupa casa si chiar nimic! straight face