| Chirila_Gabriela_2003 a întrebat:

Baiatul de care imi placea inainte sa ne certam ma intreba tot timpul cand avea nevoie de ceva si in general se purta frumos cu mine.
Cand eram certati a aflat de la o prietena de a mea ca il plac, dupa aia ne-am impacat si am am ales sa vb si sa nu ne mai numim(de la asta si ne-am certat) si acum cand scrie si vb pe net la aproape fiecare raspuns pune... (multe puncte), ce ar insemna asta?
Tin sa mentionez ca m-a intrebat daca il plac de mai multe ori si eu l-am mintit ca nu...

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Aud de problema asta recent.Pur si simplu fa-te ca n-ai nicio treaba cu el.Vezi-ti de amicii tai si pe el nu-l cunosti, insa DIN PACATE din ce am observat si eu ca fata daca nu ai o reputatie prea buna si tipul o sa se i-a de tine trebuie sa rezolvi cumva pentru ca prea multa aparare nu vei avea.
DEEESI sper sa nu fie cazul la tine.
P.S Imi poti da te rog folositor la unul dintre mesaje, m-ar ajuta cu distinctiile

40 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil e suparat ca l-ai refuzat cand i-ai zis ca nu-l placi

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Adry05):

Adica ar fi sanse sa ma placa?

| Adry05 a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Eu asa zic

| RAY a răspuns:

| Chirila_Gabriela_2003 a fost o data ca nicioata o fata care tot intreba despre baiatul care o placea pe TPU, pana cand el a intrebat-o daca il place iar ea i-a spus ca nu il place, baiatul trist fugi de ea si nu o mai baga in seama, ea de fapt il minti pe baiat si iar reveni pe TPU

| RAY a răspuns:

La varsta ta vezi de Scoala si lasa iubirile astea tracatoare

| Plato a răspuns:

Deci pe langa faptul ca nu ii spui tu, il mai si refuzi cand iti zice el. laughing
Si atunci, ce mai vrei fetito? Sa te implore?

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Plato):

El nu mi-a zis ca ma place
Doar m-a intrebat daca il plac

| Plato a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Si l-ai mintit pentru ca...

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Plato):

Adica?

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Plato):

Imi era frica de ce va zice el

| Plato a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Aha, mult succes. Daca te va intreba seful daca vrei o promovare sa ii zici ca nu, ca cine stie ce reacție are.

| Lioana a răspuns:

Acele puncte pot insemna orice. Depinde ce a scris inainte de a le pune. Puncte puncte inseamna ceva de genul "intelegi tu ce vreau sa zic" sau "nu stiu ce va urma" sau "si asa mai departe"...

| Bogdan70001 a răspuns:

Nu stiu in ce context pune acele "...", dar eu unul, baiat fiind, le pun cand sunt suparat pe persoana respectiva sau pur si simplu sunt plictisit sau am altceva de facut.Dar sa fiu sincer obisnuiam sa le pun si unei prietene de care imi place, DAAAAR ti-am zis depinde de context. Daca ai putea sa ne dai si o poza unde n-ai avea nimic de ascuns si a pus si acelele "..." ar fi super
Funda?

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Bogdan70001):

Vb in alta limba deoarece eu traiesc acum in Germania

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Eh,dar macar sper ca ai inteles ideea. Poate el inca tine la tine saaau poate este suparat sau se plictiseste cand vb cu tine

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Bogdan70001):

Pai l-am intrebat daca e suparat dar a zis ca nu, insa eu am impresia ca da

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Din ce am observat fetele is fac multe griji in privinta asta si uneori degeaba.Probabil ca vrea sa-ti arate ca se simte nasol, dupa ce raspunsuri i-ai dat, dar asta nu insemna ca este suparat pe tine. Daca tot ti la el pe bune eu zic sa-i zici.Probabil atunci o sa se descarce si o sa-ti zica lucururile care l-au deranjat tu recunosti unde este de recunoscut si cam aia o sa fie.O sa fiti din nou impreuna. Daca nu macar ai incercat

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Bogdan70001):

Pai sa zicem ca m-ar placea insa eu cred unul din motive ca sa nu putem fi impreuna va fi din cauza religie

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Poftim? Eu sincer nu vad problema in a avea religii diferite, sincer...
Acum intr-adevar n-am fost pus in asemenea situatii, dar atat timp cat voi va iubiti care-i problema? Adica spune-mi tu cu ce va poate impiedica religia lui? (banuiesc ca tu esti crestin ortodox, deci nu prea ai restrictii)

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Bogdan70001):

Da sunt crestin ortodox
Mda ai dreptate nu stiu

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Pai si? Ce mai astepti? Daca esti sigura ca va iubiti, n-are rost sa stati departati...
Sper ca te-am ajutat si daca te-am ajutat nu uita de funda, te rog!

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Bogdan70001):

Heyyyy

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Hey! S-a mai intamplat ceva?

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Bogdan70001):

Daaa

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Ce?

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Bogdan70001):

Am riscat totul si i-am zis ca il plac...
Insa reactia lui nu a fost una pre buna...
El mi-a zis ca sa ma duc deaici ca el nu vrea, si ca ce am vrut sa ii spun prina asta
Eu i-am zic am vrut doar saa stie si ca nu am mai putut sa ascund asta
Apoi el a zis :ca e bine pentru mine, sa ma duc sa imi caut pe altul ca el nu e pentru mine
Eu dupa i-am zis asa mhhh...bye?
Dupa el:?
Dc crezi ca avut asa un comportament rece cu mine?

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Fara semnele de intrebari

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Uite o sa-ti zic ceva.Si eu amici de genul.Din pacate nu tocmai el era potrivit pentru tine si o sa-ti zic de ce
Unii baietii dupa o despartire sunt cv gen "Da-o ma in *** ca si asa era proasta", "Ma doare in c*r" "Si asa este urata" si chestii de genul pentru ca pur si simplu oricum pe ei ii dureau in cot de fata respectiva si ca se desprteau si ca nu mare schimbare ei nu vad.
Asa CREEEED ca esti si tipul de care tie iti place.
Din pacate din ce vad tu esti genul de fata care pune la suflet si depune efort intr-o relatie.Eu zic sa incepi sa-l eviti pentru ca nu vei ajunge nicaieri

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Bogdan70001):

Mda...asa sunt eu din pacate pun totul la suflet fara sa vreau..si asta ma doare
Osa incerc...dar nu prea am cumla scoala il vad la fiecare pauza si avem cam aceiasi prietenii

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Bogdan70001):

Da,mersiii mult, chiar m-ai ajutat

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor. Daca mai ai nevoie de ceva si crezi ca te pot ajuta imi poti da un reply aici sau de preferat pe o alta platforma ca aici se poate considera ca spam si na...

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Bogdan70001):

Okkk..thanks

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Aud de problema asta recent.Pur si simplu fa-te ca n-ai nicio treaba cu el.Vezi-ti de amicii tai si pe el nu-l cunosti, insa DIN PACATE din ce am observat si eu ca fata daca nu ai o reputatie prea buna si tipul o sa se i-a de tine trebuie sa rezolvi cumva pentru ca prea multa aparare nu vei avea.
DEEESI sper sa nu fie cazul la tine.
P.S Imi poti da te rog folositor la unul dintre mesaje, m-ar ajuta cu distinctiile

| Raducons a răspuns:

Poate ca vrea sa te faca curioasa cand tu te gandesti la ce ar fi vrut sa mai zica. Daca iti place de el si este baiat bun nu isi mai au rostul orgolile prostesti.

| Csander a răspuns:

Daca 2003 e anul in care te-ai nascut, asta inseamna ca ai 15 ani, nu?
Tind sa cred ca iti bati capul mult prea mult pentru asa ceva la varsta ta. Stiu ca de multi ani treaba asta a luat-o razna din cauza societatii, dar de ce nu iti vezi de studii mai intai? Pentru ca uite, deja ai dat-o-n religie in ultima ta postare, ceea ce inseamna ca mintea iti este destul de inchisa si limitata. Nu ai crea mai bine sa incerci sa vezi lucrurile si altfel si sa-ti deschizi mintea cumva?
Faptul ca te place sau nu, e irelevant, la anii tai il vei schimba cu siguranta mai devreme sau mai tarziu, poate nu din cauza ta, ci din a lui. Iubeste, pentru ca e cel mai frumos sentiment, dar gandeste pentru tine, nu gandi din ceea ce spun restul, iar asta e valabil chiar si pentru comentariul de ti l-am lasat eu.
Succes!

| CORE55 a răspuns:

Spune-i ca il placi si gata. Acele "...", pot insemna multe lucruri, sau nimic. Poate insemna ca te place si vrea sa iti dai singura seama, sau le pune si el sa fie acolo. Spune-i ca il placi, sigur va fi mai bine.

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru CORE55):

Pai de aia si am intrebat ca inainte cand nu stia nu imi scria cu puncte(...), dar acum da
Mi-e frica de ce va zice

| DeiuAlVieti a răspuns:

E greu ar trebui sa te desparti de el, dar daca e frumos te artage si are bani ramai cu el

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru DeiuAlVieti):

Am zis eu ca suntem impreuna se pare ca ai citit gresit