| ticaela a întrebat:

Bunastraight facea aparut ceva virus nou care te intreaba :is this you? si iti da un link
ca proasta am dat pe el si acum se trimite la toata lista si daca dau click dreapta se inchide messu si se trimite din nou si din nou la toata lista.Am scznat tot sistemul si mi-a aparut ca nu am nici un virus si toata lista este disperata ca fara sa vrem il trimite si la ei in lista si de acolo tot pleaca... Cum scap de acest virus?

Răspuns Câştigător
| anDa a răspuns:

Reinstaleaza-ti windosul.