| MMarina a întrebat:

ajutati-ma si pe mine va rogg! Deci am un telefon Samsung e-210. Daca ma suna cineva ii da respingere. Dar nu le da la toti. Unde sa dau ca sa nu le mai dea respingere. Cine poate ajuta sa lase mesaj.

6 răspunsuri:
| TooNight a răspuns:

Dai la Setari->Apel->Toate apelurile->Respingere automata si vezi tu acolo.Si eu am Samsung, si la mine asa ii, succes! Daca iti merge, funda?

| MMarina explică (pentru TooNight):

Deci am dat la setari dupa dau la servicii de retea si dupa unde dau?: -Redireactionare apel, -Blocare apel, -Apel in asteptare, Selectare retea, Id apelant, server mesaje vocale, grup restrans. La care dau dintre toate acestea?

| TooNight a răspuns (pentru MMarina):

Dar de ce dai la servicii de retea? Nu scrie nimic de apel? Daca nu, incearca la Id-apelant, sau la blocare apel.Cred ca la blocare apel.thinking

| MMarina explică (pentru TooNight):

Nu

| MMarina explică (pentru TooNight):

Am dat la id apelant si mi-a dat: implicit, acunde nr si trimite nr

| TooNight a răspuns (pentru MMarina):

Ok,nu asta iilaughing La blocare apel ce-ti apare?