| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani si imi place de un baiat de aceias varsta cu mine si lui ii place de mine mi-a spus o data dar el nu stie ca imi place de el dar prietenele mele nu stiua ca imi place de baiatul ala doar prietena mea ce mai buna stia dar cele lalte il lua in ras cand el se apropia de mine el incepeau sa spuna mai multe lucruri si el pleca langa fratele meu si prietenii lui. nu stiu ce sa fac le-am spus odata sa il lese in pace dar ele pur si simplu nu ma bagau in seama cand le spuneam...VA rog spuneti-mi sa ii spun ca il plac sau sa mai astept sa imi spuna el.DAU FUNDITA

Răspuns Câştigător
| OXxana a răspuns:

Pai daca el tia mai spus o data lucrul asta nu mai are rost sa astepti sa iti spuna el vorbeste o data cu el cand sunteti singuri si rezolva lucrurile sau fa rost de nr lui de la fratele tau si dati o intalnire cu el

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nu lasa baiatul asa... Apoi ce faceti?