| speedy_5619 a întrebat:

Buna am 16 imi place o fata cu 1 an mai mica. I-am spus ce simt pentru ea si am intrebat-o daca ar vrea sa fim impreuna. Ea mi-a raspuns ca nu doreste acum o relatie.Am intrebato daca i place de mine ia raspunzand ca sunt un tip dragut. nu inteleg att dc n-ar vrea sa fim impreuna? ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Pucca_5593 a răspuns:

Ai rabdare si tuu. Nu o lua asa! Las'o sa respire putin si cu timpul, ea stiind ca tie iti place de ea va incepe sa simta si ea ceva pentru tine la un moment dat...

Va dorii ea o relatzie cu tine, dar mai ai rabdaree

acum sa trecem la treburile noastre, primesc funda?big grinbig grin

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Hei. Daca te placea crede-ma nu te refuza. Cine refuza pe cien iubeste? Poate totusi a trecut printr-o perioada mai grea si nu-si dorestea asat acum sau poate ultimul ei iubit a parasit-o si nu vrea sa-i FAci la fel big grin

| Nicoleta a răspuns:

Ce e asa de greu de inteles?
Ea poate sa considere pe multi draguti, dar nu inseamna ca vrea sa fie cu ei.
Raspunsul la intrebarea pusa de tine, este un cliseu.Mesajul care ti l-a trasmis ea, este ca nu ii place de tine in mod special.
Si chiar daca i-ar place, ea a spus ca nu vrea o relatie la varsta asta.Asta e un motiv intemeiat de a refuza propunerea.

| AnaBejenaru a răspuns:

Probabil ca ea se axeaza si pe altceva si nu vrea un prieten... dar poti incerca sai fii amic si dupa asta ...cine stie poate o sasi schimbe parerea

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Ideea e ca poate te place, dar poate chiar nu e momentul, poti sa mai astepti. daca eu vin la tine si iti zic TE IUBESC, CUM TI SE PARE CA SUNT, si tu zici NU
poate nu e pregatita, sau poate are pe alt cineva, sscuze ca mentionez asta dar imi fine...asta ar putea, nu vrea din cauza asta, nu e pregatita si nu poate
hai m-am indragostit de tine, esti asa de dragut, ok ma consideri draguta vrei sa fim impreuna?
nahhh \
\ca sa vezi caam cu e

| xoxxxoooxo a răspuns:

Poi poate nu vrea sa isi strice copilaria sau ceva...
Poate crede ca esti cine stie ce ciudat si cine stie ce vrei sa-i faci:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu vrea sa se complice cu relatii de la varsta asta sau poate parintii au ceva impotriva.happy