| LoLa_9626 a întrebat:

Am cunoscut un baiat acum 2 saptamani, era venit la un amic de-al meu. Cat timp era aici vorbea mereu cu mine, ma lua in brate, ma pupa, dar dupa ce a plecat nu ma m-ai sunat nici pe mess nu imi mai scrie... dar eu tot il plac :X Ar trebui sa astept pana la vara cand vine iar? Sau ar trebui sa-l uit?sadCe sa fac?

Răspuns Câştigător
| best78 a răspuns:

Uita-l.Atata timp cat nu s-a mai interesat de tine e clar ca ai fost ceva in treacat...sau poti astepta la vara sa vezi cum reactioneaza atunci cand te vede.Fiti si voi mai inabordabile ce naiba asa vor dori mai mult.Cu cat esti mai neinteresata de el ( cu toate ca tu esti in sufletul tau) cu atat el va incerca sa intre in gratiile tale, daca intr-adevar te place. Daca nu te cauta inseamna ca trebuie sa mergi mai departe.Succes!

1 răspuns:
| Ailen a răspuns:

Stiu draga. am fost de fata laughing. pai eu zic ca sa astepti vara sa vezi cum reactioneaza. daca nu face nici un gest. da'l incolo mai sunt baiatzi tongue