| Aliiinutzatha a întrebat:

Buna am intrat pe facebook la o prietena pentru a afla adv dc s-a despartit fostul de mine... a zis ca sia facut alta prietena acum 5 zile si a zis ca s-a despartit de mine pentru asta...nu ma deranjeaza! dar fix in ziua aia m-a sunat iar sh a zis sa fim iar am aceptat dupa aia iar m-a sunat si mi-a zis ca nu ma vrea. Ce se intampla cu el?

Răspuns Câştigător
| alexiaa a răspuns:

Pote are o criza de personalitatehappydar,daca asa face,mai bine lasa-l tu! Stiu ca e de neconceput pentru tine, dar, bine nu cred ca o sa va mai fie.Bine ar fi sa ma insel

1 răspuns:
| ancutzyka a răspuns:

Isi bate joc de tine adica mai mult profita respingel funda?