| Pisiquee a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Vărul meu mai mic, mi-a umblat în laptop, și mi-a instalat un program. Se numește eType. Faza e că nu pot să-l dezinstalez. La control panel nu-l găsesc. Când dau Search pe My Computer mi-l arată, dar imi spune că nu pot să-l dezinstalez deoarece este deschis. Dar nu pot nici să-l inchid laughing. Mă ajutați? puppy dog eyes
Fundă + voturi la jumătate din răspunsurile lui. big grin

2 răspunsuri:
| CuriosEL a răspuns:

happy Uita-te jos in dreapta este o bara albastra si jos in dreapta este o sageata dai pe ea si uita-te cam cum arata acel Program si dai clik 2 pe el si dai Close Sau Exit sau ce iti scrie acolo numa sa mai dai o data pe sageata sa te asiguri ca nu mai este si atunci te duci si dai delet sau sterge happy Te descurci ca esti desteaptawinking