| Ofatamisterioasa13 a întrebat:

am nevoie de un mare sfat ieri eu am venit de la tara si m`am intalnit cu un tip super draguta dar n`am apucat sa-i iau id sau nr de tel si vreau sa ne contactam neaparat ce ideei aveti cum sa dau de el? stiu doar ca o coborat in tg jiustraight facesi ca mi`o facut cu manalaughingv`run sfat va rog:X! Multumesc celor care imi sunt de folos cu ideei bune:*!

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ceea ce vrei tu se aseamana foarte bine cu zicala "cauta acul in carul cu fan"! Aoleu, si a fost si in tren! Uita-l, mama draga!

| Anda_5509 a răspuns:

Pfff cam greu, foarte greu.Nu prea ai ce sa faci, pentru ca nici nu stii cum il cheama, nu stii practic nimic despre el, decat ca a coborat la Tg Jiu. E ca si cum ai cauta acul in carul cu fan.

| dya a răspuns:

Macara stii cum il cheama? Nu prea exista multe solutii... dar poti sa stai in locul unde v-ati intalnit...si sa il astepti

| julieta_love a răspuns:

Pai daca iai sti numele sau ceva de genul asta, intereseaza-te de cineva, sau daca stii unde lokueste e si mai bine, poti sai faci o vizita asa ca niste prieteni si mai apoi vedeti voi ce va fi, asta cred eu, pa pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ai c sa faci... dar oricum nu e bine sa te dai peste cap sa afli ceva despre tip ca poate nu e ceea c pare...pastreaza-te pentru baietii pe care ii vei intalni de acumwinking