| anonim_4396 a întrebat:

Am o dilemă. Mai întâi, să vă spun despre ce este vorba.
Am 14 ani, sunt cam înalt (bine, nici chiar cât o uşă) şi nu sunt gras (ai zice că sunt chiar subponderal!).
După ce începe şcoala, mă voi duce la înot la Bazinul Olimpic din oraşul meu. Acolo m-aş fi dus cu shortul meu de baie, cu care mă duc la ştrand, dar am văzut un semn prin care se interzice purtarea de shorturi în bazin. Deci, am voie doar cu slip sau cu costum adecvat de baie.
Mă întreb cu ce fel de slip să mă duc? Cu slip chiloţi sau cu slip boxeri? În ce mi-ar sta mai bine? Am văzut mulţi bărbaţi care poartă slip chiloţi, dar bine, ei sunt adulţi, şi poate nu sunt chiar aşa interesaţi de modă, ştiţi la ce mă refer...
Oricum, eu m-aş simţi comod în amândouă. În plus, mă voi duce numai acolo, la Bazinul Olimpic, aşa, în faţa antrenorului şi a celorlalţi care iau lecţii cu mine.
Aşadar, ce să port la Bazinul Olimpic? Slip chiloţi sau slip boxeri? Şi să-mi explicaţi, vă rog, de ce! Dau fundă!winking

Răspuns Câştigător
| ErickEmil a răspuns:

Slip Boxeri mane e mult mai bine si mai confortabilbig grin Eu de cand ma stiu port asa si nu ma pot plange. de ce oare? Nu este motiv de la mine ai un PRO la boxeri dar faci cum vreibig grin Bafta si sper ca te-am ajutat. sper sa te tii de inotbig grin

1 răspuns: