| anonima6467 a întrebat:

am o problema...astazi m-am epilat pe picioare[de fapt mai devreme]si m-am epilat cu epilatorul unei prietene[stiu ca n-am facut bine]. mai devreme am observat ca m-am iritat in unele locuri ...se vede urat! ce remedii rapide anti iritati exista? va rog, ajutati-ma! mentionez ca este urgent si ca dau fundita pentru cea care ma ajuta:*

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Poti să dai cu putina cremă de galbenele care e buna pentru orice happy
dar de obicei aşa se irita toata lumea din cauza epilatorului happy

2 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Intotdeauna dupa epilare, se foloseste o crema hidratanta. oricine se irita dupa epilarea cu epilatorul sau cu ceara.

| dya26 a răspuns:

Inceraca sa te dai cu o crema de corp poate trece mai repede