| topo a întrebat:

am o problema, imi place un tip, e mai mic ca mine cu cateva luni. Nu are importanta varsta. Pe mine ma intereseaza faptul ca IMI PLACE si IL VREAU. cam care ar fi pasii ce ar trebui sa ii parcurg? El e cam. copilas. deci. cred ca va fi greu!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prima data va cunoasteti facand cunostinta apoi dupa un timp cand stiti ca merita sa ajungeti intr-o relatie tu sau el face primul pas.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ioi,îţi place,şi îl şi vrei?! Şâ cheste...
Are you fu**ing kiddin' me,cum câcat să "îl vrei",de când e un obiect inert? E o persoană,nu o geantă Vuitton originală,ediţie limitată.Şi pur şi simplu vorbeşti cu el despre şcoală, muzică, bullshit-uri pe care le aveţi voi în comun.Nu e ca şi cum ai face o lobotomie...

| NoRestForTheWicked a răspuns:

Urcate pe el! E singura metoda 100% sigura!
Bafta!
NRFTW.

| KDily a răspuns:

Pai..cati ani ai?big grinbig grin