| Ellllenna a întrebat:

am si eu nevoie de un sfat de la voi.Imi place de vecinul meu, dar nu stiu cum sa-l abordez, deoarece atunci cand ma vad cu el ne zicem decat,, buna", dar nimic mai mult.Si cateodata se uita asa de intens in ochii mei de parca ar vrea sa-mi spuna ceva dar nu are tupeu...de aceea as vrea sa il intreb eu de vorba dar nu stiu... voi ce sfat imi dati, sau ce ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| ingerasindragostit a răspuns:

Pai in primul rand daca nu are prietena atunci. poti sal abordezi cu incredere, sfatul meu este sa incerci mai intai sa devi prietena lui si dupa aceea iubita lui... iar dupa ce o sal cunosti mai bine atunci o sa-ti dai seama cu adevarat daca ti la el...ps: ai putea sa intri in vb cu el datorita unor chestii comune sau. daca va stiti mai bine discutia va decurge de la sine