| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare de fapt mai multe anul trecut cand am facut rezistenta 5 ture se invartea totul cu mine, nu stiu ce se intampla cu mine, eu care eram un sportiv bun, iar acum... ce sa fac? si nu pot sa mai alerg ma dor picioarele, iar nu stiu ce sa fac? si o ultima intrebare de ceva vreme cand iau greutati imi tremura foarte rau mana sa nu tin o pana in mana ca imi tremura mana... ce sa fac Plsss funda!

Răspuns Câştigător
| dimro8 a răspuns:

Ai facut cumva pauza un timp indelungat? eu asa patesc cand exagerez cu efortul deoarece in marea majoritate a timpului sunt sedentar. daca ai facut o pauza indelungata atunci e normal deoarece corpul s-a dezobisnuit de efort si probabil 5 ture a fost prea mult pentru el mai ales daca inainte nu prea te-ai mai miscat.

| anonim_4396 explică (pentru dimro8):

Da asa e de vreo 6 ani nu mai fac asa miscare stau fff mult in casa!

| dimro8 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai 100% asta este cauza. iti spun din proprie experienta

| anonim_4396 explică (pentru dimro8):

Aha bun mersi

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu îți faci încălzirea suficient de bine, nu te alimentezi consistent.
Consultă atât medicul de familie dar și un medic sportiv.
Sănătate!
Pa, pa.