| loggertiffman a întrebat:

Buna azi a fost a2a zi de alergat pentru mine....la fel ca in prima zi am simtit dupa doar cativa metri de alergat o arsura in piept care pe parcurs se continua cu o durere enervanta abdominala si o intepatura sb coaste....si durerile astea ma impiedicau sa alerg ca lumea pana am renuntat si m-am dus acasa.ce sunt durerile astea? o sa treaca de la sine? sunt foarte enervante

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Mergi la medicul de familie, care s-ar putea sa te trimita la un specialist.Nu e de glumit. Uneori exista afectiuni ascunse, care se manifesta doar in anumite situatii.Fortand nota, o incapacitate cardiaca sau alte afectiuni, pot fi fatale.

| Aallbbaassttrruu00 a răspuns:

Du-te la spital happy