| ionutflorin123 a întrebat:

Bună, azi dimineață în tramvai a stat o fata lângă mine nu știu exact cati ani avea, nu prea era loc lângă dar se putea muta mai încolo... Dar a stat lângă mine și m-am ținut de bara și ea, la un moment dat și-a apropiat mana de a mea, in acel moment m-am simțit ciudat, nu sunt obișnuit cu chestii romantice și puțin am fost afectat, e de la lipsa de experienta sau și obsesia de p03n poate afecta?

6 răspunsuri:
| funnnyman32 a răspuns:

Salut!
Treci la fapte, si incearca sa cunosti fata respectiva daca si tie iti place la prima vedere, suntem barbati si trebuie sa incercam nu sa o dam in dramatisme si tot felul de detalii prea picante, pe care o fata/ femeie nu ar vrea sa le auda. E posibil placa iar cea mai tare chestie, este ca tu nu ai nimic de pierdut chiar daca nu va merge relatia la un stadiu mult mai avansat. din contra ai avut de castigat din experienta asta, si cu timpul vei sti cum sa gestionezi anumite lucruri, sau intamplari. sper ca te-am incurajat putin. capul sus si multa bafta!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... lipsa de experienta. Obsesia de p...o nu prea are asa mare legatura. Atat timp cat nu stai numai in asta. Trebuie sa incepi sa socializezi mai mult cu fetele si o sabte simti in largul tau dupa.

| ionutflorin123 explică (pentru funnnyman32):

Nu stiu exact cati ani are adică e mica de inaltime dar la fata nu prea am văzut-o nu m-am uitat eram in stânga in spate e mai bătrână cred ca are 20 21

| ionutflorin123 explică:

Nus sigur ca i plc de mine după ce s-a eliberat s-a eliberat m-am indepartat si ea s-a mutat mai în spate poate a stat lângă mine ca miros extrem de bine nu-s am făcut dus cu 10 min inainte si m-am parfumat

| Katie1356 a răspuns:

Interactioneaza mai mult cu fetele, asa mai scapi din sentimentul acela.

| ionutflorin123 explică (pentru Katie1356):

Vorbesc destul de des cu colegele de clasa, dar nu sunt atras de ele mi se int aia doar cu fete de care mi plac