| AndreMarie a întrebat:

Azi la bac am gresit un cuvant si l am taiat apoi am taiat tot randul dar uitasem ca taiasem cuvantul ala, deci am tras 2 linii orizontale peste el. Faza amuzanta e ca acel cuvant era "semna". Deci chiar se poate considera semn? Am intrebat o si pe profa supraveghetoare si a zis ca n are nimic dar tot imi fac griji...

1 răspuns:
| ladyMillion a răspuns:

Nici nu vor observa, din momentul in care propozitia ta e taiata, nu isi vor mai pierde timpul citind-o. Puteai sa tai cuvintele si de zece ori, mare chestie. Te stresezi degeaba