| anutzik a întrebat:

Buna,ce fac daca eu am facut o comanda era 624lei produsul iar acum a ajuns la 554lei? pe site scrie de garantie de pret :"Garantăm preţul cel mai mic la livrare, dacă între momentul depunerii comenzii şi emiterea facturii a scăzut preţul produsului!" http://www.edigital.ro/Prestarea_Garantia_pretului-sp162 3.html

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Atunci il iei la pretul nou.ai primit telefonul de confirmare al comenzii?

| anutzik explică (pentru express11):

Nu inca.Deci il voi lua la pretul nou? ca pe contul meu scrie ca tot 624 trebuie sa platesc

| express11 a răspuns (pentru anutzik):

Cand iti da telefon pentru a confirma comanda, poti sa-i intrebi de pret.normal este sa-l iei la pretul nou.eu cred ca asa o sa fie.chiar sunt curios.

| anutzik explică (pentru express11):

Ar fi cevalaughing ca daca nu comand din noulaughing totusi e o diferenta... daca era 10 lei nu conta asa mult.dar totusi.

| anutzik explică (pentru anutzik):

E aproape 1mil, 98 lei..ca am un discount de 5%

| express11 a răspuns (pentru anutzik):

Corect.