| Name2 a întrebat:

Cine vrea sa facem schimb la vanatoarea de vampiri? Am ca dubluri o oglinda.Am nevoie de: Apă sfinţită","Tăruş","Scut","Usturoi","Carte de vrăji","Soare","Puterea vrăjitorului". Cine vrea sa facem schimb sa imi lase mesaj privat cu id lui.

Răspuns Câştigător
| groby1 a răspuns:

Nu vreau oglinda ca am umplut totul dar pot sa-ti dau coduri de la dubluri de care ai nevoie: scut:F7EAB13933 tarus:148A461393 carte de vraji:1121611393 soare:1D724AC3BE email:v.gaby00@yahoo.com nume vanatoarea de vampiri:groby1