| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii zic unui baiat ca il plac? Eu cred ca si el ma place. dar cum sa-i zic eu. vreau un mesaj mai lung. puppy dog eyes FUNDA ~~

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Pai e simplu.

Il intrebi daca are pe cineva.

Si dupa il intrebi pur si simplu daca vrea sa formati un cuplu...

Nu iti trebuie nuh stiu ce mesaj lung pentru ai da de inteles.

Mesajul este aceeasi.

Succes.

| IngerG a răspuns:

Eu zic ca mai bine sa ii arati.

| alex9911896 a răspuns:

Pai asa: daca eu ti-as spune ca te plac tu ce miai raspunde? PS Scuze dar nu e lung sad

| catalinnaelena a răspuns:

Cere-i o harta, pe motiv ca te-ai pierdut in ochii lui... poate isi da seama ca.l placi happy (glumeam).
e un pic cam delicata situatia ta, deoarece is doua "extreme", as putea spune. daca tine si el la tine si te place, incearca totusi sa.i spui cumva, dar nu in mod direct, cumva sa.i dai de inteles ca.l placi. cealalta extrema e, ca, este posibil ca el sa nu te placa, si daca i.ai spune ca.l placi, sa aiba o reactie ...neasteptata, care sa nu te puna intr-o lumina favorabila tie.
intai, fii sigura ca te place, si daca esti sigura, ii poti spune ca.l placi...

| Mariiiiiiiiian a răspuns:

Pur si simplu te bagi cu el in seama, vorbiti, deveniti intai prieteni buni, si dupa totul va fi ok.o sa mergeti mai departe sau asta e tot. Daca nu vorbiti niciodata~Iti dau un ex:Eu, clasa a 8a-> Vine o fata de a 7 a: Heii Marian! (Nici nu stiam cum o cheama), ai iubita?puppy dog eyes // Eu:Nu...//Ea:Nu ai vrea sa fiu eu? // I don't want to see a fost. ORIBIL!dancing/ si te bagi odata cu el in seama ar fi ciudat.