| Reginna69 a întrebat:

daca sora mea primeste un colet pe numele ei prin posta, pot sa merg eu la posta sa ridic, coletul cu buletinul ei?
eu am 16 ani ea are 17 face 18 in iulie.

Răspuns Câştigător
| Angeline a răspuns:

Da, de ce nu ?happy

4 răspunsuri:
| OrangeJuice a răspuns:

Da poti.

| JustForFewSeconds a răspuns:

Da...bineinteles! Spui la ghiseu ca ai un colet acolo ii arati hartia care ti-o venit acasa, si buletinul sororii tale si banii si ti-l da

| BlaBlaa a răspuns:

Ai grija...ar fi mai bine ca expeditorul/cel care trimite coletul sa il trimita pe numele unei persoane a carei varsta e peste 18 ani (mama voastra).
mie mi s-a trimis o suma de bani si am avut surpriza de a nu ii putea ridica.pentru ca nu's majora tongue
bafta happy

| giuly a răspuns:

...dacă face 18 în iulie chiar nu ştiu ce poţi face