| eusnualta_8950 a întrebat:

De ce cand fumez. si trag in mine ametesc si nu ma mai pot tine pe picioare? ( 15 ani, debea ce ma`m apucat de fumat )

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| eusnualta_8950 explică:

Fata sunt mai fataa! happy

| Ovy11 a răspuns:

Copile' fa bine traiesteti copilaria, fumezi la varsta asta?
La 30 de ani vrei sa fii deja in mormant? Iti sugerez sa te lesi de fumat, vezi ametesti asa ca treaba ta, bafta!

| Florip a răspuns:

Pentru ca esti prea mic pentru fumat si tu nu ai auzit ca nu e bine sa fumezi ca iti strica sanatatea?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu te apuci. Daca intr-adevar iti doresti asta (asa cum am fost si eu, 15 ani si dornica sa fiu "cool") iti recomand sa fumezi doar ocazional. Eu am facut greseala de a fuma serios, iar acum la 19 ani nu mai sunt in stare sa imi incep o zi fara sa fumez o tigara. Nu e bine!
Tu ametesti deoarece esti incepatoare, eventual nu te alimentezi cum trebuie, iar organismul nu este obisnuit. Bafta!

| NoNamess a răspuns:

Fratee nu va mai luati de el\ea si eu fumez si nu e chiar asa. voi snteti mari si nu mai stiti cum e ak [ adc tot inep cu " pe vreamea mea nu stiam ce's alea' pai normal ca nu stiai ca est comunist date dr.] eki faza e ca si eu fumez si la fel simt o sqa te obisnuiesti si o sa vezi ca e chiar placut apoi te relaxeza. app esti fata? sau baiat ca e mai diferit :d
bAFTAAAbig grin

| aladestept a răspuns:

Nu poti face absolut nimic e reactia creierului la fumul ajuns in corp iti va trece cu timpul oricine pateste