| Anca15432 a întrebat:

de curand am cunoscut un baiat, am vorbit pe facebook si cand ne intalnim el ma gadila si ma priveste indelung.Ei bine, probabil va intrebati care e buba aici? Ei bine, am observat ca m-a scos de pe facebook de la prieteni si azi ma privea cam trist... oare ce s-a intamplat? E posibil sa se fii suparat deoarece el imi dadea semnale si eu nu reactionam(mentionez ca si eu il plac doar ca am fost mai rece cu el)? Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| CarmenMarton a răspuns:

Ţucă-l că-i trece!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
SPune-i că-l placi. Dacă nu face nimic, renunţă.

| Axys a răspuns:

happy Buna parerea mea este sa va revedeti si sa fi mai blanda vorbeste cu el si spune-i cal placi si cal iubesti big grin demontreazai cu un mic sarut kiss plibativa happy aveti grija happy

| MadalinG99 a răspuns:

Suna-l si spune-i ca il placi.