| Pp21 a întrebat:

de curand am inceput sa scriu o carte. Ma rog, asta as vrea eu sa fie. Si as cam avea nevoie de ceva pareri. Cine e dispus sa citesca ce am scris pana acum, sa ma bage in lista de messenger (patricia. burlea) (fara niciun spatiu, id-ul). Va rog frumos. Multumesc

4 răspunsuri:
| TheBloodyRoses a răspuns:

Hey. Sunt dispusă să citesc şi-ţi voi da add imediat! :3

| Mikku a răspuns:

Pai depinde despre ce e cartea. happy daca imi spui si o sa-mi placa poate o sa citesc din ea fiindca vara asta n-am ce face! sad

| Pp21 explică (pentru Mikku):

Pai, nu este inca o carte. Am scris doar vreo 8 pagini din primul capitol. Are legatura cu Harry Potter.

| Panduru1234 a răspuns (pentru Pp21):

O citesc eu, oricum voiam sa citesc ceva deosebit