| Elishabeth a întrebat:

Buna deci este un baiat pe care nu-l suport deloc, e nou a venit anul asta in clasa cu noi dar la inceput vorbeam cu el pana sa ma minta cu ceva ( o poveste lunga ) si mereu cand vorbesc cu el ma enervez foarte tare deoarece e foarte curios si in general mai comenteaza ( lucruri pe care nu le suport) si noi de 2 saptamani n-am mai vorbit deloc deoarece ne-am fost certat. Si asa a venit si 1 Martie si nu i-am dat martisor deoarece eram certati si am zis sa nu ma bag in seama plus ca nu aveam chef sa vb cu el. Si asa a venit si 8 martie si el a venit la banca mea sa ii dea o ciocolata colegei si mi-a dat si mie si a zis " In special pentru tine". Doamne m-au apucat nervii pe loc deoarece nu-l suport si punct, am acceptato ca nu e frumos sa refuzi dar m-a lasat pe ganduri. Nu-i inteleg gestul adica in trecut ( acum ceva luni) a vrut sa fie cu mine si tot se tinea dupa mine si cu greu am scapatstraight face. Dar faza e ca eram foarte dar foarte certati nu stiu ce sa cred oricum nu vreau sa se apropie iar de mine ( adica sa vorbim si etc). M-am simtit destul de naspa ce as putea face sau care e faza cu ciocolata. Sfat pleasepuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca nu i-ai dat martisor, e bine. Baietii trebuie sa dea fetelor si nu invers. Gestul lu de a-ti da o ciocolata dovedeste ca totusi te respecta. Poate ca e mai rau de gura dar de obicei acesti oameni nu sunt rai de suflet.

| Elishabeth explică (pentru Salontanul):

a multumesc Salontanul... dar in regiunea mea fetele dau martisore baietilorwinking si faza k e bun la suflet e adevarata am reusit sa-l cunosc dar totusi oricum multumescwinking poate ca asa este doar din respectwinking

1 răspuns: