| MasterOfDisaster a întrebat:

deja pe TPU sun t multime de intrebari despre giustin bibăr.sunt un pic mai noua, asa ca vreau sa aflu de ce il uraste lumea asa mult? NU SUNT FANA si NU VREAU SA II IAU APARAREA! doar ma intrebam de ce il urati asa mult...sa fiu si ru la moda, si sa il uram impreunalaughing
ps:nu vreau raspunsuri din alea:„nu stiu, il iubesc pe justin, e perfect, superb, sau allte de-astea.

1 răspuns:
| AnTiBioTic a răspuns:

laughing pai se poarta ca un gay, este un gay, canta foarte aiurea