| croissant a întrebat:

Dupa cum probabil stiti ca in clasa a 11-a invatamantul nu este obligatoriu, un coleg de-al meu s-a lasat.Credeti ca a facut bine? De ce?

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu a facut bine. Daca nu ai 12 clase facute nu te prea ia nimeni la munca.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

A gresit mult daca s a lasat de scoala si peste cativa ani o sa-si de a seama de greseala facuta

| Chαяtreux a răspuns:

Nu. in ziua de azi abia gasesti de munca, cu facultate oh go on dar numai cu 10 clase. imagineaza-ti straight face

| Cataliciiii a răspuns:

Iti dai seama ca fara scoala nu faci nimic... peste tot se cere scoala, limbile straine.

| AndrEey007 a răspuns:

Iti dai seama k nu fara scoala nu faci nimic asa ca ramai acolo.Sa nu mi-o iei in nume de rau.Bafta vezi ce faci si...ramai la scoala.

| cranian0000 a răspuns:

P

| cranian0000 a răspuns:

P89

| AlexiaPerSempre1 a răspuns:

Sunt cam mica ca sa raspund la aceasta intrebare tongue dar eu cred ca nu e prea bine pentru ca nu va avea multe lucruri de facut(nu va avea serviciu prea bun) si atunci nu va avea un vitor prea bun happy.