| NuSeZiceANONIM a întrebat:

Buna!

E un baiat ( nu imi place de el )
intr-un fel m-am suparat pe el k nu mi-a dat like la o poza foarte importanta.
si l-am intrebat de ce nu raspunde, ar trebui sa-l intreb daca e suparat pe mine?

nu vreau sa exagerez sa creada ca imi place de el...

funda mare

2 răspunsuri:
| BlaxxMee a răspuns:

Doar pentru ca il intrebi daca e suparat pe tine nu inseamna ca iti place de el.Si eu am mai patit asa si baietii nu au banuit nimic. Sper ca teám ajutat! happy

| NuSeZiceANONIM explică (pentru BlaxxMee):

Pai inainte sa ma "supar" pe el, vorbeam destul de mult cu el, imi era un fel de prieten, nu stiu asta simt, ca zice ca il plac, e un... cred ca e un presentiment foarte ciudat, desi cu tipul nu eram foarte apropiata, nu stiu daca intelegi...