| nadia12 a întrebat:

Buna fac 13 ani in octombrie saptamana trecuta am avut niste scurgeri maronii timp de 4 zile iar in a 4 a zi a curs si putin sange iar de atunci nimic iar de 2 zile curge foarte putin alb si de aseara curge un lichid. este un semn ca va veni menstruatia? multumesc

Răspuns Câştigător
| AnydaXAl a răspuns:

Inainte de menstrauatie iti va aparea mai intai secretia... adica este un lichid albicios pentru care multe adolescente/femei folosesc absorbante zilnice. Daca ai deja aceasta secretie, inseamna ca iti va veni menstruatia in curand. Sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| ChristtineA a răspuns:

Nu te speria, doar o să îţi vină menstruaţia.

| PsihopatX3 a răspuns:

Mai ai puțin şi vei fi adolescentă, iți va veni menstruația, vorbeşte cu mama ta despre asta.

| MissKattyBlack a răspuns:

Va aparea menstruatia...nu te panica