| lullaby57657 a întrebat:

Buna ieri la ora de mate profesoara m-a pedepsit punandui pe colegii mei sa ma atinga peste tot(eram goala)ce ar trebui sa fac?
ps:sunt intr-a 5
am 11 ani

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Sa mergi la director si sa spui ce s-a intamplat.

7 răspunsuri:
| ForeverForYou a răspuns:

Cred ca profa ta d mate e nebuna i-ai spus la mama ta? daca nu i-ai spus spune-i ca nu e in toate mintile

| morningstar a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ca se poate intampla asa ceva cuiva si mai ales intr-o scoala. Trebuie imediat sa reclami ceea ce ti s-a intamplat, nu este normal.

| cristy21steaua a răspuns:

Deci sa inteleg ca la ora de mate voi sunteti dezbracati? laughing

| andytza a răspuns:

Eu cred ca esti o domnisoara mofturoasa si iti place sa iesi din tipar,dar macar incearca sa o faci intr-un mod mai original, nu esti convingatoare! Misto fantezie, nu TPU?happy

| Eva a răspuns:

Ar "trebuii" sa-ti bagi mintile in cap, perversa mica!
Ce fantezii bolnave ai...

| Alexddu99 a răspuns:

Dupa mine, profesoara ta de mata cred ca nu era in toate mintile daca sa ii puna pe baieti sa iti atinga partile tale, am si eu 11 ani, si ca sa fiu sincer vorbeste si tu cu parinti daca crezi ca e buna pedeapsa... marog eu is baiat.

| Sara_9740 a răspuns:

Doamne ce fain e la scoala ta rolling on the floorstraight face glumeam straight facebig grin dar sincer nu prea cred ca s-a intamplat asa cum ai zis tu pentru ca profesoara ta nu poate fi asa dementa rolling on the floor dar oricum spune-i mamei tale sau du-te la director! Omfg omfg rolling on the floorstraight face