| olo a întrebat:

Buna < imi voi renova camera! Si as vrea idei pentru canapea si pentru draperii ( ceva sofisticat dar si simplu in acelasi timp )

Răspuns Câştigător
| Lifeisinblackandwhite a răspuns:

Hei! love struck Am vazut mai peste tot unde am fost:se poarta negru si mov! Poti incerca o canapea tip pat, si deasupra o patura moale, blanoasa, o culoare gen blanita unui panda.De draperii, nu prea stiu...incearca niste draperii mov, legate la mijloc cu niste panglici aurii. Sper ca te-am ajutat :*!

1 răspuns:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.perne cu forme ciudate, fluturasi, panglici chestii funny.Pa,pa