| CristinaCMH a întrebat:

In februarie m-am tuns si tot atunci am inceput sa iau suplimente proteice,mai exact pudra proteica. Am observat ca de atunci nu mi-a crescut parul, maxim 3cm pana acum. Credeti ca are vreo legatura?

Răspuns Câştigător
| asdfq a răspuns:

Doar paranoia. Corpul are anumite perioade de crestere si de stagnare si asta se reflecta si in cresterea parului.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Proteina pudra influenteaza totul in corpul tau!
Parul tau nehranindu-se sanatos cu vitamine si minerale din fructe si legume, pentru ca i-ai dat multa proteina sintetica, nu a avut cu ce sa hraneasca si asa ajuns sa creasca foarte putin.

| Siny36 a răspuns:

Cancer tata!