| nicolush a întrebat:

Buna in septembrie sau octombrie trebuie sa plec la spital ce credeti ca trebuie sa-mi pun in bagaj maerciiiiiiiii la cel imi bun raspuns si detaliat

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

In rimul rand o periuta de dinti,pasta de dinti,doua prosoape,sosete,lingura,cutit,furculita,servetele, o pijama curata, papuci de casa, piaptan, sapun.Astea sunt cele mai importante.Si bafta, pentru cand vei sta in spitalwinking

4 răspunsuri:
| nicolush explică (pentru AiEnmaYuuki):

Mersi de incurajari dar deja sunt obisnuita ca de la 7 ani numai in spital practic stau

| AiEnmaYuuki a răspuns (pentru nicolush):

Imi pare atat de rau...nu am stiut.Dar oricum sper sa te faci bine

| nicolush explică (pentru AiEnmaYuuki):

Mersi mult mult si eu sper la fel sa ma fac bine dar speranta moare incet incet

| AiEnmaYuuki a răspuns (pentru nicolush):

Speranta nu moare niciodata, asa e zicala.Atata timp cat e speranta e viata, deci nu dispera.Eu iti doresc multa sanatate.