| HelloHereFrumusicaa a întrebat:

Intrebarea asta e pentru baieti:
Baieti, daca ati vedea " fosta " pe holul scolii, ce ati face? si ce ati vrea sa faca si ea?

Răspuns Câştigător
| ionutaby a răspuns:

Depindehappy daca zici''fosta'' si sunt foarte certat cu ea. nici nu as baga-o in seama, desii iti dai seama ca odata ce a fost iubita ta ...inca mai sunt niste sentimete acolo... Sincer, eu cu toate care am fost m-am, desii nu prea multehappy, cand ne-am despartit am facut-o asa incat sa nu ramana cu ceva urat in urma.big grin Daca ai chef de vorba in seara asta iti dau printr-un mesaj id-ul meuhappy

4 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Nu as baga-o in seama.

| ionutaby a răspuns:

Ionutaby@yahoo.com

| cata6464 a răspuns:

Nu as bagao in seama.

| ionutaby a răspuns (pentru cata6464):

Tu daca nu stii romana, nu te-ar baga ea in seamahappy