| cosmyna1 a întrebat:

Luna trecuta am avut un contact cu logodnicul meu
Apoi am inceput sa am greturi si pofte.
Dar mi-a venit menstruatia exact cand trebuia
Am facut un test de sarcina si a iesit ca sunt gravida
Dar luna asta mi-a venit din nou menstruatia
Nu inteleg ce se petrece cu mine. Sunt sau nu sunt pe cale sa devin mama?
PS: Am 17 ani si imi doream de mult copilul

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Buna!
Neaparat trebuie sa te duci urgent la ginecolog.
Daca testul a iesit pozitiv si ai sangerari poate se decoleaza de pe peretele uterin si atunci trebuie sa faci tratament.
Nu astepta, maine cel tarziu sa te duci la consultatie pentru diagnostic si tratament.

2 răspunsuri:
| cosmyna1 explică:

Buna. vroiam sa zic ca am fost zilele acelea la medic si copilul nu are nimic. A zis ca uneori e normal si ca sunt si tanara. Ma rog...
Abia estept sa aflu daca e fetita sau baietel big grin

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Mergi urgent la medic.