| A98 a întrebat:

M-am mutat in Bacau de vreo 3 luni si nu am nici un prieten(exceptand colegii de la scoala) si oricum ei stau in cealalta parte a orasului, cum pot sa-mi fac si eu prieteni p aici?

2 răspunsuri:
| InVPent a răspuns:

Pai..., cheamai pe afara daca esti mai mic joacate cu ei.Nush incearca sa comunici cat mai mult cu ei. Funda?

| AlEsWeEt a răspuns:

Pai....Baga`te si u in seama cu baieti, fete de varsta ta care stau mai aproape de tine si iesi cu ei... Funda?puppy dog eyes