| manumescvally a întrebat:

Bună, mă numesc Vali, am 17 ani și aș vrea o relație cu un băiat între 13-30 de ani. O să fiu sincer, mă simt foarte singur și aș vrea să am pe cineva care să dea sens vieții mele și pe cineva pe care să îl pot iubi. Poate ce-am scris aici pare o prostie și da, poate e. Ultima mea relație a fost patetică să zic așa, eu îl iubeam extrem de mult dar se pare că el nu simțea la fel dar oricum, dacă e cineva interesat să-mi scrie vă aștept mesajele pentru că și cea mai rațională persoană se poate sătura de singurătate, adică eu. Pa și sper să îmi găsesc jumătate. Hai să ne cunoaștem ????.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Până la urmă esti fată sau băiat?

| manumescvally explică (pentru darrio2007):

Sunt băiat dar poate ai fi sperat să fiu fată.

| darrio2007 a răspuns (pentru manumescvally):

Nu sper asa ceva. Pentru mine esti irelevant dar am citit intrebarea si eram in dubii. Deci esti pe invers.

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca intri la pedofilie cu copilasi mici, daca esti interesat de copii de 13 ani si asta se soldeaza cu puscarie intre 5 si 10 ani.

| Dismally a răspuns:

Daca iti cauti iubit doar in functie de varsta cred ca vei fi dezamagit, ar trebui sa te uiti in primul rand la compatibilitate, la gandire similara, la alte lucruri.