| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Buna! Nu știu cum să încep, am 14 ani și nu-mi place cum arat,adica la corp arăt bine,dar în schimb nasul este foarte mare din profil,adică nu știu are o cocoașă și nu știu cum toate fetele le au mic și frumos și tocmai eu am fost ghinionista.Mama îl are fix că al meu,dar faza e că eu nu-l văd atât de mare pe al ei,când o întreb îmi spune că nu e. Credeti că o să mă placa vreun băiat vreodată, adica mă simt nasol... Spuneți mi și mie cum să mă accept așa cum sunt și să am mai multa încredere în mine...

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Nu era nevoie sa repeti intrebarea.laughing Crede-ma ca ceilalti nu iti vad nasul asa cum il descrii, deoarece de obicei cineva se uita la fata ca la un intreg.Doar tu il vezi din prima si te concentrezi asupra lui, ceea ce te face sa ignori restul trasaturilor care sigur sunt frumoase.

3 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Vei găsi și tu un băiat care să te iubească cum ești tu și să te respecte cum trebuie. Trebuie să aștepți. Până atunci învață, ieși cu prietenii, distrează-te și lasă lucrurile astea pe mai târziu.winking

| AmandinaDragan a răspuns:

''Credeti că o să mă placa vreun băiat vreodată''
Sigur ca da. Stii ca in disco nu prea e lumina?