| eoooo a întrebat:

Buna o intrebare, cum pot scapa de punctele negre. Am citit o gramada de articole. insa as vrea sa va intreb din proprie experienta ce ati folosit. Nu vreau chestii de genu sa le storc deoarece am incercat si apar di nou. as vrea sa imi spuneti o crema ceva. un gel daca exista. sau un tratament naturist. Multumesc funda love struck. si vot folositor la toti :*

Răspuns Câştigător
| angel_2962 a răspuns:

Bunaaa! si eu aveam puncte negre dar am incercat doua sapunuri de fata : loreal pure zone si clean&clar shine control. dimineata cand te speli pe fata date intai cu clean &clear [ puneti un pic pe degete si date cu el pe fata si apasa ca un masaj pentru ca are fragmente de nisip] apoi te claesti, iar dpaia e dai cu loreal pure zone [ asta faci la fel doar ca nu mai apesi asa de tare pentru ca e fara nisip ] te clatesti si faci la fel seara pana vezi ca nu mai i punkte negre... mie mi sau dus, Succes :*

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu aveam multe si dupa ce le-am stors, nu au mai aparut niciodata.Sa stii ca exista o infinitate de creme si tratamente,dar nu pot sa-ti recomand pentru ca nu stiu ce tip de ten ai si fiecare om e diferit in felul lui, nu functioneaza la fel, dar poti sa te duci la cosmetica si vor sti ei sigur ce sa-ti faca.