| Cata223 a întrebat:

O sa trec direct la subiect
imi place o fata din generala ne intelegem bine si am intrat la acelasi liceu
in ultima vreme am iesit cu ea prin cartier ne mai tinem de mana
ma mai pupa pe obraz
si as vrea sa-i spun ca o plac ca tin la ea ca o iubesc
Cum sa o fac? multumesc.

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Buna! Nu ii spune ca o iubesti laughing. o sa o sperii! Cand sunteti numai voi 2, spune'i ca o placi si ca vreti sa fiti impreuna.

| kattya96 a răspuns:

Pey... daca petreceti timp impreuna si vad ca ea mai raspunde la gesturile tale cu tinutul de mana si pupatul cred ca ai destule sanse cu ea happy
Deci daca ESTI CONVINS CA TE PLACE atunci poti sa o intrebi direct cand va mai plimbati singuri.
Daca nu esti absolut sigur fa-i complimente si spune-i ca e draguta, vezi ce-ti raspunde (daca ezita sau nu)... o sa-ti dai seama daca te place si astfel de acolo o sa-ti dai seama ce ai de facut.
MULT SUCCES!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheamo la un suc si spune-i. ce o fi o fihappynu lasa timpul sa treaca