| Andrei101010 a întrebat:

Ofer funda! In copilarie aveam pielea putin mai inchisa la culoare.Eram mai creol.Dar cu cat am crescut pielea a inceput sa se albeasca.Si daca ma duceam la plaja o singura data pielea mi se inchidea si mai tare.Dar acum daca ma duc de 3 ori, abia daca am un strat acolo de bronz.De ce oare?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Exista anumiți pigmenți in organism (in cazul de fata cei din piele) care cu timpul se decolorează.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate te-ai ingrasat si sta mai intinsa pielea... happy

| Andrei101010 explică (pentru Violleta2022):

Din contra...am slabit!

| MihaiGe a răspuns:

Iti recomand folosirea unei lotiuni de bronzare in cazul tau. Zi-mi aici daca a functionat.