| βέiiiβiiツ a întrebat:

Peste cateva saptamani este ziua de nastere a unui foarte bun prieten.Ca sa nu dau de banuit si sa imi fac o idee ce as putea cumpara,i-am intrebat colegii, dar fara prea mult succes din pacatesad. Un lucru vreau sa punctez, nu ii plac ceasurile(acesta fiind primul lucru la care m-am gandit). Nu stiu ce as putea sa ii iau. ceva care sa ii si placa bineinteles. Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Fantoma01 a răspuns:

Pai trebuie sa il cunosti mai bine! Daca il cunosti nu neaparat la perfectie dar sa stai mai mult cu el casa il vezi cel putin de 6-7 ori si sa mai vorbesti cu el despre ce uraste(nu-i place) si atuncia daca il cunosti destul de bine o sa stii ce e bine si ce e rau pentru el happy
Si atunci ai gasit cadoul perfect EX; Jocuri video, Cart(Romana, Astronomie), De Gatit, Tigai Etc. Sper ca te-am ajutat.
FUNDA?

| βέiiiβiiツ explică (pentru Fantoma01):

Are 17 ani. avem gusturi asemanatoare, e genul mai sportiv..carti nu ma gandesc, nu o sa.i placa..altceva?

| Fantoma01 a răspuns (pentru βέiiiβiiツ):

Pai daca e sportiv, cumparai ceva legat de sport cumparai tricoul lui cristian ronaldolaughing glumesc uite ceva legat de sport o minge sau cizme papuci pentru sport! Sau ce mai poate fii legat de sport... FUNDA? sper ca n-am dat prea tarziu raspunsul eram plecathappy